O nasDlaczego warto?

https://pawwwschool.com/wp-content/uploads/2021/04/Warstwa-27.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://pawwwschool.com/wp-content/uploads/2021/04/Warstwa-28.png

Wybór szkoły, do której wyślesz swoje dziecko, to jedna z najważniejszych decyzji rodzica.

Z PAWS masz pewność, że to dobrze inwestujesz środki na rozwój swojego dziecka. Co najlepsze, możesz odegrać aktywną rolę w procesie nauczania — a to zaowocuje satysfakcją z rezultatów, jakie osiągnie Twoje dziecko. Wspólna nauka wzmacnia także więź pomiędzy dzieckiem a rodzicem. Twoja rodzina może przebywać w dowolnym miejscu na świecie i nadal cieszyć się korzyściami wiodącego, dwujęzycznego nauczania, stworzonego przez ekspertów od edukacji. U nas to szkoła dopasowuje się do Twojego życia, a nie na odwrót!
PAWS jest szkołą wolną od presji rówieśników i otoczenia więc Twoje dziecko może się uczyć w przyjaznym, bezstresowym środowisku. A Ty jako rodzic masz pewność, że dajesz swojemu dziecku najlepszy możliwy start — taki, który otworzy mu dostęp do renomowanych uczelni na całym świecie. Dołączysz do grupy pionierskich rodziców, którzy wybrali swoim dzieciom edukację przyszłości.
Nasi uczniowie mogą skorzystać z toku nauczania, dopasowanego do indywidualnych potrzeb, który pomoże w rozwoju ich zainteresowań i pasji. Co więcej, w PAWS dzieci mają czas i przestrzeń do pogłebiania swoich zainteresowań przy pomocy szerokiego wachlarza przedmiotów do wyboru — np. języka chińskiego, muzyki, jogi czy informatyki. Do tego dochodzą aktywności pozaszkolne.
Napięty grafik to już przeszłość — to uczeń i rodzice decydują kiedy i gdzie skorzystać z lekcji na żądanie. Nasz nagradzany program sprawia, że uczniowie są pochłonięci naszymi interaktywnymi zajęciami. Dodatkowo dzieci nawiązują relacje z nauczycielami, którzy są częścią systemu wspierania edukacji. A dzięki relacjom i kontaktom z rówieśnikami z różnych krajów, uczniowie stają się prawdziwymi obywatelami świata.

Jak wygląda rekrutacja i czego się spodziewać?

https://pawwwschool.com/wp-content/uploads/2021/04/Warstwa-22-e1678112778590.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Skontaktuj się
ul. Jana Gorczyczewskiego 7/1, 60-554 Poznań
Newsletter

    bt_bb_section_top_section_coverage_image