O nasJak uczymy

bt_bb_section_top_section_coverage_image

Metoda

Nasz partner, firma Pearson ma bogato udokumentowaną historię tradycyjnej i zdalnej edukacji. Akredytacje przyznane przez uznane instytucje potwierdzają, że program nauczania i zdobyte dzięki niemu wykształcenie spełniają najwyższe standardy, uczniowie otrzymują dyplomy uznawane przez inne szkoły i uczelnie. Łączymy najnowsze narzędzia do nauki online z doświadczeniem wywodzącym się jeszcze ze szkolnych ławek.
https://pawwwschool.com/wp-content/uploads/2021/04/img3.png

Rodzice

W amerykańskim programie nauczania rodzice prowadzą swoje dzieci przez proces nauki, odgrywając kluczową rolę we wspieraniu ich edukacji. Wraz z dziećmi mają możliwość decydowania o rozkładzie zajęć, który będzie dla nich najdogodniejszy — lekcje na żądanie można odbywać w dowolnym momencie, a zajęcia z nauczycielem na żywo (minimum 3h tygodniowo) odbywają się w określonych terminach. Są jednak nagrywane, więc w razie ominięcia takiej lekcji, można ją obejrzeć później. Większość zajęć na żądanie kończy się testem lub sprawdzianem, aby upewnić się, że uczeń przyswoił wiedzę z danego obszaru. Raz w miesiącu nauczyciele przeprowadzają z każdym uczniem indywidualne testy w czasie rzeczywistym, aby na bieżąco monitorować postępy w nauce. Polski program nauczania jest bardziej samoregulujący, ale rola rodziców jest w nim równie ważna, biorą oni aktywny udział w prowadzeniu i wspieraniu swoich dzieci w drodze edukacyjnej.
https://pawwwschool.com/wp-content/uploads/2021/04/img7.png

Dzień szkolny

Każdego dnia uczniowie otwierają swoje wirtualne plany zajęć, aby móc zająć się tematami wyznaczonymi na dany dzień. Mają wybór, czy pracują wg polskiego, czy amerykańskiego programu kształcenia. Po ukończeniu danych zajęć, zaznaczają to w systemie i wtedy mogą przejść do kolejnych lekcji. Tematy zajęć są pogrupowane w Rozdziały, a koniec każdego z nich jest finalizowany projekt, który zawiera wszystkie informacje podsumowujące materiał z tego obszaru.
https://pawwwschool.com/wp-content/uploads/2021/04/img11.png

Zaufanie

Uczniowie muszą samodzielnie wykonywać zadania — szkoła opiera się na zasadzie zaufania, gdzie każdy zobowiązuje się do przesyłania wyłącznie własnych prac oraz samodzielnego rozwiązywania testów. Jeśli uczeń ma zaległości lub nauczyciel stwierdzi, że przydałaby mu się dodatkowa pomoc, można zorganizować zajęcia uzupełniające.
https://pawwwschool.com/wp-content/uploads/2021/04/img15.png

Rok szkolny

Rok szkolny składa się z dwóch semestrów, a wszyscy młodsi uczniowie mają przydzielonego wychowawcę. Wskazanym jest, aby zwłaszcza młodsi uczniowie byli wspierani przez rodzica z dobrą znajomością angielskiego, co będzie kluczowe w realizacji codziennych zajęć.
https://pawwwschool.com/wp-content/uploads/2021/04/img18.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Skontaktuj się
ul. Jana Gorczyczewskiego 7/1, 60-554 Poznań
Newsletter

    bt_bb_section_top_section_coverage_image