O szkoleProgram nauczania

Uczniowie w PAWS otrzymają spersonalizowane plany zajęć oraz swobodny kontakt z nauczycielami i doradcami rozwoju.
https://pawwwschool.com/wp-content/uploads/2021/04/paww-grafika-czapka.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://pawwwschool.com/wp-content/uploads/2021/04/Warstwa-4.png

Szkoła podstawowa (Elementary School)

Uczniowie szkoły podstawowej zbudują solidną podstawę sukcesu przez rozwijanie umiejętności czytania, pisania, liczenia, wzbogacone o naukę kultury i sztuki. Edukacja opiera się na zajęciach językowych, matematyce, naukach społecznych oraz przedmiotach ścisłych. Uczniowie mogą poszerzać swoje zainteresowania dzięki domowym eksperymentom, klubom tematycznym i zajęciom do wyboru — np. muzyce, czy kolejnemu językowi.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Szkoła ponadpodstawowa (Middle School)

Uczniowie ponadpodstawowych (dawne gimnazjum) będą doskonalić swoją znajomość języków, umiejętności matematyczne oraz zdolność krytycznego myślenia, korzystając z pracy online i offline. Zgłębią także historię, nauki ścisłe (biologię, chemię, fizykę), a także wiedzę o amerykańskiej kulturze oraz sztuce. Pasjonujące przedmioty do wyboru oraz koła zainteresowań umożliwią zdobycie nowych umiejętności, a także odkrywanie potencjału nowych technologii. Uzdolnieni uczniowie mogą nawet zacząć zdobywać punkty stypendialne.

https://pawwwschool.com/wp-content/uploads/2019/04/inner_hero_02.png
https://pawwwschool.com/wp-content/uploads/2019/04/inner_hero_01.png

Liceum (High School)

Uczniowie licealni mogą odkrywać swoje zainteresowania dzięki dodatkowym zajęciom, jak np. fotografia, tworzenie gier komputerowych, czy badanie oceanów. Nie pomijają przy tym jednak zajęć podstawowych, takich jak m.in. matematyka, fizyka, czy język angielski. Uczniowie wybierający się do szkół wyższych (np. college), mogą zawalczyć o wyróżnienia i szkolenia Advanced Placement® (AP®)*, zdobywając przy tym punkty stypendialne jeszcze przed ukończeniem liceum.

*W związku z brakiem ośrodków przeprowadzających egzaminy z kursów AP w Polsce, pomagamy w rejestracji na egzaminy w szkołach partnerskich znajdujących się na terenie Niemiec i Włoch.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Zaangażowanie rodzica jest kluczowe

W okresie przed i wczesno-szkolnym w procesie edukacji bardzo ważny jest udział rodzica, który aktywnie pomaga dziecku w nauce — zarówno w trakcie zajęć, jak i podczas zadań domowych offline. Najmłodsi uczniowe spędzają na zajęciach około 20 godzin tygodniowo.

W klasach 6 – 8 uczniowie są już znacznie bardziej samodzielni i ich rozkład zajęć jest już bardziej intensywny. Zajęcia zajmują im 25 – 30 godzin w tygodniu. Klasy 9 – 12 to już młodzież blisko dorosłości, więc mają już więcej samodzielności, a także lepiej kontrolują swój kierunek rozwoju. Mogą określać własne cele, pracować niezależnie, bez wsparcia rodziców i samodzielnie kreować swoją drogę w przyszłość. Uczniowe w tym wieku poświęcają na zajęcia średnio 30 godzin tygodniowo.

https://pawwwschool.com/wp-content/uploads/2019/05/about_inner_03.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Skontaktuj się
ul. Jana Gorczyczewskiego 7/1, 60-554 Poznań
Newsletter

    bt_bb_section_top_section_coverage_image