O nasPoznaj nas

https://pawwwschool.com/wp-content/uploads/2019/04/hero_team.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://pawwwschool.com/wp-content/uploads/2021/04/Warstwa-27.png

O szkole

PAWS to prywatna, pełnowymiarowa szkoła online — od przedszkola aż do do końca liceum. Naszym celem jest przystępna cenowo edukacja dla uczniów z całego świata, przy zachowaniu najwyższego poziomu nauczania. Nasz program łączy najlepsze elementy klasycznego i internetowego nauczania w dwóch językach (polskim i angielskim) z elementami kultury polskiej i amerykańskiej. Pionierskie podejście do edukacji sprawia, że nasi uczniowie mogą korzystać z zalet amerykańskiego dyplomu, jak również polskiego wykształcenia. Cały świat stanie przed Twoim dzieckiem otworem.

Nasz partner, Pearson to światowy lider z solidnym portfolio zarówno w edukacji online, jak i tej stacjonarnej. Nasi uczniowie pracują w grupach, co umożliwia nie tylko kontakt uczeń-nauczyciel, ale również interakcję i budowanie kontaktów z rówieśnikami z całego świata. Dzieci potrzebujące dodatkowej pomocy w nauce mogą liczyć na pełne wsparcie kadry nauczycielskiej oraz profesjonalnych edukatorów językowych.

Z naszego programu mogą skorzystać także uzdolnieni uczniowie, którzy mogą realizować go we własnym tempie — np. przyspieszonym, w przypadku dzieci radzących sobie z nauką powyżej oczekiwań dla danej grupy wiekowej. W ofercie programowej znajdują się także dodatkowe zajęcia do wyboru np. plastyka, czy muzyka. Mogą być doskonałym uzupełnieniem do naszych codziennych poranków z medytacją i jogą, które pomagają dzieciom w radzeniu sobie ze stresem i osiąganiu lepszych rezultatów w nauce.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Kilka słów o założycielce

PAWS zrodziło się z inicjatywy kobiety, która pragnęła, aby jej dwie córki otrzymały najwyższej klasy wykształcenie po polsku i angielsku, z dowolnego miejsca na Ziemi. Jeszcze przed decyzją o stworzeniu wyjątkowej szkoły, Erika bezskutecznie poszukiwała w Polsce placówki, która zapewniłaby jej dzieciom w pełni dwujęzyczne i dwukulturowe doświadczenie. Jednak zawsze jeden język lub kultura znacząco dominowały, co skutkowało jednotorowym tokiem dalszej edukacji. Ze względu na wyjazdy i przebywanie poza Polską przez znaczną część roku, Erika uzmysłowiła sobie, że standardowa edukacja nie odpowiada na potrzeby jej i jej córek. Do tej pory to jej rodzina dopasowywała się do schematu roku szkolnego, zamiast dopasować rok szkolny do swoich potrzeb.

Rozmawiała z innymi rodzicami oraz czytała na temat możliwość edukacji domowej, jednak nie była pewna, czy poradziłaby sobie z samodzielnym nauczaniem córek. Nauczanie zdalne wydawało się czymś, co mogłoby zdać egzamin, jednak było to możliwe wyłącznie po angielsku. Polski język i kultura były dla Eriki i jej córek na tyle ważne, że… wkrótce z jej inicjatywy powstała Polish-American WWW School!

Teraz Erika i jej dzieci korzystają z zalet tego unikatowego w skali światowej projektu edukacyjnego. Są w stanie swobodnie podróżować i dopasowywać nakład pracy do swoich potrzeb. PAWS dosłownie zmieniła sposób ich życia i to samo może zaoferować Tobie. Dowiedz się więcej o Erice i edukacyjnej podróży jej rodziny.

https://pawwwschool.com/wp-content/uploads/2021/04/paww-grafika-chlopiec.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Skontaktuj się
ul. Jana Gorczyczewskiego 7/1, 60-554 Poznań
Newsletter

    bt_bb_section_top_section_coverage_image