Zakończona uznawanym amerykańskim dyplomemniezwykła, pełnowymiarowa, wirtualna szkoła

dostępna z dowolnego miejsca na świecie.

https://pawwwschool.com/wp-content/uploads/2023/03/flaga-e1677675934584.png
https://pawwwschool.com/wp-content/uploads/2021/04/imag2.png
https://pawwwschool.com/wp-content/uploads/2021/04/image3.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Dlaczego warto?

Ty wybierasz czas, miejsce i to, czego Twoje dziecko będzie się uczyć.
Innowacyjna edukacja internetowa w języku angielskim według amerykańskiego programu nauczania.
Program oparty na nagradzanej platformie Pearson dopasowywany do potrzeb ucznia.
https://pawwwschool.com/wp-content/uploads/2021/04/Warstwa-28.png

Wybór szkoły, do której wyślesz swoje dziecko, to jedna z najważniejszych decyzji rodzica.

Z PAWS masz pewność, że to dobrze inwestujesz środki na rozwój swojego dziecka. Co najlepsze, możesz odegrać aktywną rolę w procesie nauczania — a to zaowocuje satysfakcją z rezultatów, jakie osiągnie Twoje dziecko. Wspólna nauka wzmacnia także więź pomiędzy dzieckiem a rodzicem. Twoja rodzina może przebywać w dowolnym miejscu na świecie i nadal cieszyć się korzyściami wiodącego, amerykańskiego nauczania, stworzonego przez ekspertów od edukacji. U nas to szkoła dopasowuje się do Twojego życia, a nie na odwrót!
PAWS jest szkołą wolną od presji rówieśników i otoczenia więc Twoje dziecko może się uczyć w przyjaznym, bezstresowym środowisku. A Ty jako rodzic masz pewność, że dajesz swojemu dziecku najlepszy możliwy start — taki, który otworzy mu dostęp do renomowanych uczelni na całym świecie. Dołączysz do grupy pionierskich rodziców, którzy wybrali swoim dzieciom edukację przyszłości.
Nasi uczniowie mogą skorzystać z toku nauczania, dopasowanego do indywidualnych potrzeb, który pomoże w rozwoju ich zainteresowań i pasji. Co więcej, w PAWS dzieci mają czas i przestrzeń do pogłebiania swoich zainteresowań przy pomocy szerokiego wachlarza przedmiotów do wyboru — np. języka chińskiego, muzyki, jogi czy informatyki. Do tego dochodzą aktywności pozaszkolne.
Napięty grafik to już przeszłość — to uczeń i rodzice decydują kiedy i gdzie skorzystać z lekcji na żądanie. Nasz nagradzany program sprawia, że uczniowie są pochłonięci naszymi interaktywnymi zajęciami. Dodatkowo dzieci nawiązują relacje z nauczycielami, którzy są częścią systemu wspierania edukacji. A dzięki relacjom i kontaktom z rówieśnikami z różnych krajów, uczniowie stają się prawdziwymi obywatelami świata.
https://pawwwschool.com/wp-content/uploads/2021/04/Warstwa-4.png

Jak uczymy?

Dostarczamy wiedzę według amerykańskiego systemu nauczania

Nasz program nauczania składa się z elementów dostarczonych przez światowego lidera w dziedzinie edukacji – firmę Pearson – połączonych z naszą ekspercką wiedzą dotyczącą nauczania przez Internet.

Łączymy lekcje "na żądanie" z zajęciami na żywo

Nasza szkoła łączy kluczowe dla realizacji programu lekcje „na żądanie” z zajęciami prowadzonymi na żywo przez nauczycieli.

Zapewniamy wsparcie językowe

Nasi nauczyciele mają wszechstronne doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą z całego świata. Zapewniamy też wsparcie językowe, dzięki któremu uczniowie bez problemu przyswoją prezentowany materiał.

Jak wygląda rekrutacja i czego się spodziewać?

https://pawwwschool.com/wp-content/uploads/2021/04/Warstwa-22-e1678112778590.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://pawwwschool.com/wp-content/uploads/2021/04/paww-grafika-megafon.png

Mamy 7-dniowy okres próbny

Zależy nam na zadowoleniu i spełnieniu potrzeb naszych uczniów i ich rodziców, dlatego oferujemy okres próbny, który pozwala na swobodne przetestowanie możliwości naszej szkoły. Po rozpoczęciu roku szkolnego możesz w ciągu 7 dni zrezygnować z dalszych zajęć w Polish-American WWW School.

Rozumiemy, że zmiana szkoły jest trudnym przedsięwzięciem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby odbyło się to w jak najdogodniejszy, bezstresowy sposób — zarówno dla ucznia, jak i rodzica.

bt_bb_section_top_section_coverage_image

Nasz blog

Nasza szkoła to połączenie zamiłowania do edukacji i odpowiedzi na potrzebę elastyczności i dwujęzyczności nauczania.
Na naszym blogu dzielimy się naszym doświadczeniem w tej dziedzinie, historiami rodzin i uczniów, a także zgłębiamy tematy związane z nauką.
Egzaminy w edukacji domowej – czy należy się ich bać?

Egzaminy w edukacji domowej – czy należy się ich bać?

Egzaminy klasyfikacyjne są niezbędnym elementem procesu edukacji domowej. Mają za zadanie skontrolować czy uczeń przyswoił podstawę programową z danego etapu edukacji i są kryterium warunkującym przejście do kolejnej klasy. W Polsce egzaminy klasyfikacyjne w edukacji domowej są regulowane przez prawo i muszą spełniać określone wymagania.
Unschooling – metoda edukacyjna, czy styl życia?

Unschooling – metoda edukacyjna, czy styl życia?

Choć „unschooling” to dosłownie „oduczanie”, to z brakiem nauki ma nie wiele wspólnego. Jest to jeden z modeli nauczania domowego, a przez jego sprzymierzeńców traktowany jest nie tyle jako metoda, a bardziej filozofia nauczania, czy swoisty styl życia. W tym podejściu dziecko postrzegane jest jako główny organizator swojej nauki, samo dąży do wiedzy dzięki swoim zainteresowaniom, potrzebom i celom.
Does virtual education provide enough opportunity for extracurricular activities and an active lifestyle?

Does virtual education provide enough opportunity for extracurricular activities and an active lifestyle?

One of the greatest concerns that parents have when they make the switch to virtual education is whether or not their children will have enough physical activity. The data on the subject is surprising and – it turns out – homeschooled children and virtual students actually spend LESS time at their desks than their counterparts in traditional schools.
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Skontaktuj się
ul. Jana Gorczyczewskiego 7/1, 60-554 Poznań
Newsletter

    bt_bb_section_top_section_coverage_image